Wolbórka Strona główna Trofea wędkarskie Ogłoszenia Galeria Harmonogram dyżurów Kontakt Regulamin Targowisko


Menu: Harmonogram 2020 Harmonogram 2019

Harmonogram dyżurów 2019
Data: Koordynator: Wędkarze: Nr. grupy:
zimowe miesiące (27-10)(26-11)(26-12)(25-01)(24-2)(26-3) 31.03-3.04 KOORDYNATOR: KOWALCZYK RYSZARD(226) tel.662-268-333, WĘDKARZE: OLEKSIEWICZ BOGDAN (147) STAWIANY MAREK (310) STAWIANY ARTUR (161)------------- 3.04-6.04 KOORDYNATOR: MISIAK LESZEK (27) 661835290, WĘDKARZE: COMPOREK MIROSŁAW(177) CISZEK ZENON (409) BIERNACKI MARIUSZ (18),STOSZEK MICHAŁ (123) 1
zimowe miesiące (28-10)(27-11)(27-12)(26-01)(25-2)(27-3) 7.04-10.04 KOORDYNATOR: GÓRSKI ZBIGNIEW(449) 694137127, WĘDKARZE: PAPIEWSKI PRZEMYSŁAW (173) ZIMNIAK TOMASZ (17) NAWROT ANDRZEJ(286) STASIAK SŁAWOMIR (258) --------------------- 10.04-13.04 KOORDYNATOR: HENDEL BOGDAN (66) 668625834, WĘDKARZE: SZLAUDERBACH DARIUSZ(69) STANIASZEK JACEK (281) PRUSEK SEWERYN (262) 2
zimowe miesiące (29-10)(28-11)(28-12)(27-01)(26-2)(28-3) 14.04-17.04 KOORDYNATOR: SOBIŃSKI STEFAN 570009304(132), WĘDKARZE: FORTUNA TADEUSZ(98) KANAFA JAROSŁAW(250) MINIATORSKI MIROSŁAW(195) ------------------- 17.04-20.04 KOORDYNATOR: MUSZYŃSKI PAWEŁ (448) 739-299-129, WĘDKARZE: GOLIŃSKI TADEUSZ(345) PIECHUT DARIUSZ (111) DĘBEK MAREK (293) 3
zimowe miesiące (30-10)(29-11)(29-12)(28-01)(27-2)(29-03) 21.04-24.04 KOORDYNATOR: SZPYTKA STANISŁAW (38) 508989324, WĘDKARZE: MISZTELA RADOSŁAW (351) PAWLIK STANISŁAW (298) ŚCIBOR STANISŁAW (213)----------------- 24.04-27.04 KOORDYNATOR: ŻEGOTA KRZYSZTOF (312) 533447171, WĘDKARZE: BILSKI KRZYSZTOF (228) KOŚCISTY SEBASTIAN (297) MOSZKOWICZ MARCIN (319) 4
zimowe miesiące (31-10)(30-11)(30-12)(29-01)(28-02)(30-03) 28.04-1.05 KOORDYNATOR: CHODASEWICZ RYSZARD (383) 502503283, WĘDKARZE: SZCZERKOWSKI MARCIN (392) CHODASEWICZ ŁUKASZ(393) STRZAŁKOWSKI MARIUSZ (141)--------------------- 1.05-4.05 KOORDYNATOR: ZWIERZYŃSKI CEZARY (35) 507359430, WĘDKARZE: KUCINA MIROSŁAW (406) CHOROSZEWSKI RAFAŁ (113) BANAS IRENEUSZ (43) 5
zimowe miesiące (1-11)(1-12)(31-12)(30-01)(1-3)(31-03) 5.05-8.05 KOORDYNATOR: SŁOWIKOWSKI PIOTR (166) 791-540-630, WĘDKARZE: BUSIAK MARIUSZ(45),NIEWIADOMSKI MAREK (50) CHODAKOWSKI MACIEJ(158)-------------------- 8.05-11.05 KOORDYNATOR: BECZKOWSKI WŁODZIM(154) 887940776, WĘDKARZE: GAD RYSZARD (322) HYŻ JAN (246) KOWALCZYK DARIUSZ(91) 6
zimowe miesiące (2-11)(2-12)(01-01)(31-01)(2-3) 12.05-15.05 KOORDYNATOR: WOJEWÓDZKI CEZARY (60) 794747997, WĘDKARZE: NAGÓRKA KRZYSZTOF(46) ZIELIŃSKI ZBIGNIEW (54) RYTYCH SZYMON (377)-------------------------- 15.05-18.05 KOORDYNATOR: NOWAK GRZEGORZ (386), WĘDKARZE: SZELĄGOWSKI DARIUSZ (159) PAŁUBSKI TOMASZ (398), JAROSŁAW WICHEREK (321) 7
zimowe miesiące (3-11)(3-12)(02-01)(1-02)(3-3) 19.05-22.05 KOORDYNATOR: KASPRZAK PIOTR(430) 690 010 267, WĘDKARZE: WRÓBEL PRZEMYSŁAW (200) SZLACHTA MAREK (365) KACZMAREK ZBIGNIEW (288), KACZMAREK ZDZISŁAW (120) ------------------------------- 22.05-25.05 KOORDYNATOR: HAJDA JAROSŁAW (337)tel.792033370, WĘDKARZE: HAJDA ZDZISŁAW (252) GÓRECKI MAREK (3) PŁESKA PIOTR(224) PŁESKA KRZYSZTOF (188) 8
zimowe miesiące (4-11)(4-12)(3-01)(2-2)(4-3) 26.05-29.05 KOORDYNATOR:ŚCIEŻKO KRZYSZTOF (425) 502-659-488 , WĘDKARZE: DOMAŃSKI MIROSŁAW(100) SKONECZNY ZBIGNIEW (212) ----------------------------------- 29.05-1.06 KOORDYNATOR: KOORDYNATOR: KRAWCZYK HUBERT (64) 507086002, WĘDKARZE: STĘPNICKI SŁAWOMIR (160) CHOJNACKI BOGDAN(405) SZUMIEŁ TOMASZ (303) 9
zimowe miesiące (5-11)(5-12)(4-01)(3-2)(5-3) 2.06-5.06 KOORDYNATOR: DARNIKOWSKI SLAWOMIR (419) 609-293-738, WĘDKARZE: KĘPKA STANISŁAW (146) KONECKI ZDZISŁAW (140), WYROSTEK KONRAD (165),--------------------------- 5.06-8.06 KOORDYNATOR:CISZEK EMIL (190) 507-446-503 , WĘDKARZE: ,WIĘCŁAWSKI WŁADYSLAW (197) PIEŃCZAK DOMINIK (128) 10
zimowe miesiące (6-11)(6-12)(5-01)(4-2)(6-3) 9.06-12.06 KOORDYNATOR: KUCHARSKI MAREK (375) 661-345-104, WĘDKARZE: KACPERSKI STANISŁAW (104) KACAŁA BARTŁOMIEJ (295) MAJDA ŁUKASZ (475)----------------------------- 12.06-15.06 KOORDYNATOR: Adler Alfred(10) 537382309, WĘDKARZE: KRÓLIKOWSKI SŁAWOMIR(51) BARSZCZ RAFAŁ (63) BARSZCZ PAWEŁ (119) GRUBIN IRENEUSZ (105) 11
zimowe miesiące (7-11)(7-12)(6-01)(5-2)(7-3) 16.06-19.06 KOORDYNATOR: URBANEK DARIUSZ (346) 663170576, WĘDKARZE: ARLT ELIGIUSZ (438) GRYGIEL STEFAN (440) GRUCA MARCIN(24) KOWALSKI BARTŁOMIEJ 340 -------------------------------------------------- 19-06-22.06 KOORDYNATOR: KUBIAK JAROSŁAW (265) 734432310, WĘDKARZE: SUROWIEC JAROSŁAW (76) MALINOWSKI WŁADYSŁAW (59) KOWALIK MACIEJ (446) 12
zimowe miesiące (8-11)(8-12)(7-01)(6-2)(8-3) 23.06-26.06 SMYCZEK ANDRZEJ (168) 660854948, WĘDKARZE: KUBIAK MAREK (37) PYCIO MARCIN (402) NAWROCKI KRZYSZTOF(232)------------------------------------- 26.06-29.06 KOORDYNATOR: POSELT WŁODZIMIERZ(401) 501-417730, WĘDKARZE: SMÓLSKI KRZYSZTOF(6) KUBIAK WOJCIECH(371)MILIŃSKI KRZYSZTOF (13) 13
zimowe miesiące (9-11)(9-12)(8-01)(7-2)(9-3) 30.06-3.07 KOORDYNATOR: KURKOWSKI TOMASZ (271) 512857563, WĘDKARZE: MICHAŁOWICZ BOGUSŁAW (133) RYMSZA HENRYK (248) ADAMIEC MICHAŁ (211)---------------------------- 3.07-6.07 KOORDYNATOR: BOJANOWSKI MIROSŁAW (47) 691-296-246, WĘDKARZE: SEKOWSKI PAWEL (444) MACKOWIAK TOMASZ (214) MARUSIK PIOTR (256) 14
zimowe miesiące (10-11)(10-12)(9-01)(8-2)(10-3) 7.07-10.07 KOORDYNATOR: KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602397582, WĘDKARZE: SZELEST JANUSZ (357) TOMCZYK SEBASTIAN(382) JERZY PRZEDBORSKI (83)------------------------------ 10.07-13.07 KOORDYNATOR: BARANKIEWICZ JACEK(378) 518-974-304, WĘDKARZE: BANACH PIOTR (130) BEDNARSKI JAROSŁAW (367) WÓJCIK SEBASTIAN (8) 15
zimowe miesiące (11-11)(11-12)(10-01)(9-2)(11-3) 14.07-17.07 KOORDYNATOR: JUSTYNA ANDRZEJ (343) 695082158, WĘDKARZE: BIŃCZYK KRZYSZTOF (179) KAŹMIERCZAK PAWEŁ (53) SAROWSKI PAWEŁ (81)------------------- 17.07-20.07 KOORDYNATOR: DRUSZCZ WIESŁAW (68) 501555563, WĘDKARZE: MLONKA KRZYSZTOF ( 415) WÓJCIK PAWEŁ (292) PAWLONKA ŁUKASZ (19) 16
zimowe miesiące (12-11)(12-12)(11-01)(10-2)(12-3) 21.07-24.07 KOORDYNATOR: GÓRSKI WALDEMAR(136) 501-710-383, WĘDKARZE: DĄBROWSKI WALDEMAR(289) BĄBOL MAREK (421), UŁAŃSKI PAWEŁ (285)--------------------------- 24.07-27.07 KOORDYNATOR: BADEK SŁAWOMIR (308) 605841062, WĘDKARZE: MAŁGORZACIAK ZBIGNIEW (267) WOJCIECHOWSKI OSKAR (56) DURMA MARCIN (162) 17
zimowe miesiące (13-11)(13-12)(12-01)(11-2)(13-3) 28.07-31.07 KOORDYNATOR: MIŁOSIERNY JERZY (436) 508478489, WĘDKARZE : JANUS ADRIAN (196) ZDYCH HENRYK (437) HEJDUK ANDRZEJ (428),ZUCHOWSKI ZDZISŁAW (247)------------------------ 31.07-3.08 KOORDYNATOR: ROPELSKI MARCIN(441) 796801204, WĘDKARZE: WOJTALA JACEK (387) GRZELIŃSKI BOGDAN (439) KOWAL PIOTR (463), WOJTALA MAKSYMILIAN (287) 18
zimowe miesiące (14-11)(14-12)(13-01)(12-2)(14-3) 4.08-7.08 KOORDYNATOR: SITKIEWICZ GABRIEL (36) 696-902-230, WĘDKARZE: WĄSIK GRZEGORZ (194) (RADZISZEWSKI JAROSŁAW(364) KOZUB PIOTR (283)----------------------------------- 7.08-10.08 KOORDYNATOR: KAWNIK RAFAŁ(182) 506952048, WĘDKARZE: BURCZYŃSKI PRZEMYSŁAW (117) KAWNIK FELIKS (181) CHODAKOWSKI WITOLD (251) 19
zimowe miesiące (15-11)(15-12)(14-01)(13-2)(15-3) 11.08-14.08 KOORDYNATOR:KRAKOWIAK ANDRZEJ(274) 502-050-797, WĘDKARZE: WAWRZONEK WOJCIECH (391) KUKOŁ JACEK (79) MAKOWSKI CEZARY (242) ----------------------------- 14.08-17.08 KOORDYNATOR: BARAŃSKI ARKADIUSZ (313) 508399633, WĘDKARZE : JASKOWSKI MAREK (229) FILIP ARKADIUSZ (418) WOŹNY PIOTR (42) 20
zimowe miesiące (16-11)(16-12)(15-01)(14-2)(16-3) 18.08-21.08 KOORDYNATOR: GORAJEC ARKADIUSZ(101) 601-227-335, WĘDKARZE : PIETRASZCZYK JAROSŁAW (324) MIERZYŃSKI SŁAWOMIR(156) PALUCH LESZEK (74)MALINOWSKI JERZY (103)------------------------------------------- 21.08-24.08 KOORDYNATOR: KOZIRÓG PAWEŁ(40) 601286950, WĘDKARZE : WALCZAK MAREK(309) LEBIODA JERZY (225) LORENZ ANDRZEJ (142) 21
zimowe miesiące (17-11)(17-12)(16-01)(15-2)(17-3) 25.08-28.08 KOORDYNATOR: PUSZ ZBIGNIEW (329) 880-488-627, WĘDKARZE : PIŁAT KRZYSZTOF (112) ZROBEK MARIUSZ (302) ŚEJ LESZEK (149) KĘPA PIOTR (77) 28.08-31.08 KOORDYNATOR: WRONKA MAREK (143)792594815, WĘDKARZE : ANDRZEJEWSKI CZESŁAW (107) ROMANOWSKI ANDRZEJ (106) URBANIAK ADRIAN (467) 22
zimowe miesiące (18-11)(18-12)(17-01)(16-2)(18-3) 1.09-4.09 KOORDYNATOR:WŁÓKA TADEUSZ(148) 661-040-039, WĘDKARZE :NIEWIADOMSKI STANISŁAW(203) KRÓLIKOWSKI PAWEŁ (157) LUDWISIAK MAREK (482) TWORSKI DARIUSZ (...) RUTYNA STANISŁAW (...)------------------------------------------------- 4.09-7.09 KOORDYNATOR: SIMIŃSKI KRZYSZTOF (300) 735031261, WĘDKARZE:ZASADA HENRYK(134) GROCHOWSKI MARIUSZ (175) OKUPSKI GRZEGORZ(124) 23
zimowe miesiące (19-11)(19-12)(18-01)(17-2)(19-3) 8.09-11.09 KOORDYNATOR: REDZYNIA RAFAŁ 277 TEL:785-585-241 , WĘDKARZE: REDZYNIA MICHAŁ (193), WÓJTOWICZ LESZEK (396) PŁACHTA ADAM (478) ------------------------------ 11.09-14.09 KOORDYNATOR: MARKIEWICZ BERNARD (109) 787153607, WĘDKARZE: RUSIN JERZY (75) RUSIN PIOTR 205) LEWY WIESŁAW (102) 24
zimowe miesiące (20-11)(20-12)(19-01)(18-2)(20-3) 15.09-18.09 KOORDYNATOR: PADYK JAROSŁAW (61) 695-079-595 , WĘDKARZE: GÓRNIK PIOTR(253) MICHAŁUS ŁUKASZ (208) BUGAJ STANISŁAW (96) KASZUBA PIOTR (67), KASZUBA GRACJAN (95)-------------------------------------- 18.09-21.09 KOORDYNATOR :KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919, WĘDKARZE : MSTOWSKI MARIUSZ(355) MILCZAREK DANIEL (178),MAMOŃSKI DARIUSZ (125) 25
zimowe miesiące (21-11)(21-12)(20-01)(19-2)(21-3) 22.09-25.09 KOORDYNATOR : MALINOWSKI ZBIGNIEW (233) tel.514-976-839, WĘDKARZE: MATUSZEWSKI DARIUSZ (243) PIOTROWSKI HENRYK(138) KRÓL STANISŁAW (483) MATUSZEWSKI DARIUSZ (261)------------------------------- 25.09-28.09 KOORDYNATOR: WLAZŁOWSKI JAROSŁAW (210) , WĘDKARZE: MYŚLIŃSKI PAWEŁ (92) PŁACHTA PAWEŁ 26
zimowe miesiące (22-11)(22-12)(21-01)(20-2)(22-3) 29.09-2.10 KOORDYNATOR : PEŁKA RADOSŁAW (48) 603868634, WĘDKARZE : PEŁKA JAN (7) HUCHLER MAREK (399)KACZORWSKI MAREK (484)-------------------------------------- 2.10-5.10 KOORDYNATOR: KUNKA RADOSLAW (62) 500171543, WĘDKARZE : USTARBOWSKI KRZYSZTOF(353) BIEDRZYCKI PAWEŁ(376) GALANT ANDRZEJ (331) 27
zimowe miesiące (23-11)(23-12)(22-01)(21-2)(23-3) 6.10-9.10 KOORDYNATOR: PANFIL MAREK(259) 530331937, WĘDKARZE: LOLO MARIUSZ(342) , LOLO ŁUKASZ(362) ,JAROSŁAW SKRZYPCZYK (153)---------------------------------------- 9.10-12.10 KOORDYNATOR:JAKUBIEC JAROSŁAW (472) tel.723-641-315, WĘDKARZE: ZAJDLER ADAM(460), JERZAK WIESLAW (445),FRANKOWSKI ŁUKASZ (370) 28
zimowe miesiące (24-11)(24-12)(23-01)(22-2)(24-3) 13.10-16.10 KOORDYNATOR: MUCHLADA PIOTR(349) 506817865, WĘDKARZE: MUSIAŁKOWSKI KRZYSZTOF (118) BELICA WOJCIECH (144) RYSZARD KICIŃSKI (191)----------------------- 16.10-19.10 KOORDYNATOR: NIEWIADOMY KAMIL(206) 793-940-823 , WĘDKARZE: SIMIŃSKI SŁAWOMIR (223) ZIELIŃSKI ROBERT (454) ŁUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ(207) MIROWSKI MARIUSZ (20) 29
zimowe miesiące (25-11)(25-12)(24-01)(23-2)(25-3) 20.10-23.10 KOORDYNATOR: KALITA ZBIGNIEW (150) 695812729, WĘDKARZE: BARTCZAK MIECZYSŁAW (245) KRÓL SŁAWOMIR (209) ZAWADOWSKI PIOTR (294)--------------------------- 23.10-26.10 KOORDYNATOR:KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602-397-582 , WĘDKARZE: WITMAJER ADAM(44) CABAN TOMASZ (192), KRAWCZYK KRZYSZTOF (121) 30




Harmonogram dyżurów 2020
Data: Koordynator: Wędkarze: Nr. grupy:
2020 KOWALCZYK RYSZARD (226) tel.662-268-333 01.04, 01.05, 31.05, 30.06, 30.07 ,29.08, 28.09, 28.10, 27.11, 27.12 , WĘDKARZE: OLEKSIEWICZ BOGDAN (147) MISIAK LESZEK (27) 661835290, COMPOREK MIROSŁAW (177) CISZEK ZENON (409) BIERNACKI MARIUSZ (18), STOSZEK MICHAŁ (123) 1
2020 STANIASZEK JACEK (281) tel. 696-963-380 02.04, 02.05, 01.06, 01.07, 31.07, 30.08, 29.09, 29.10, 28.11, 28.12 , WĘDKARZE: PAPIEWSKI PRZEMYSŁAW (173) ZIMNIAK TOMASZ (17) NAWROT ANDRZEJ (286) STASIAK SŁAWOMIR (258), SZLAUDERBACH DARIUSZ(69),GÓRSKI ZBIGNIEW(449) 2
2020 PIECHUT DARIUSZ (111) 668340934 03.04, 03.05, 02.06, 02.07, 01.08, 31.08, 30.09, 30.10, 29.11, 29.12 WĘDKARZE: KANAFA JAROSŁAW (250) MINIATORSKI MIROSŁAW(195) GOLIŃSKI TADEUSZ (345), SMYCZEK ANDRZEJ (168), SOBIŃSKI STEFAN (132) 3
2020 SZPYTKA STANISŁAW (38) 508989324 04.04, 04.05, 03.06, 03.07, 02.08, 01.09, 01.10, 31.10,30.11, 30.12 , WĘDKARZE: ŚCIBOR STANISŁAW (213) ŻEGOTA KRZYSZTOF (312) 533447171, BILSKI KRZYSZTOF (228) MOSZKOWICZ MARCIN (319) , MAJEWSKI MARCIN (139),, ŁUKASZEWICZ WIKTOR (155) , KAPUTA TOMASZ (269) 4
2020 CHODASEWICZ RYSZARD (383) 502503283 05.04, 05.05, 04.06, 04.07, 03.08, 02.09, 02.10, 01.11, 01.12, 31.12 , WĘDKARZE: SZCZERKOWSKI MARCIN (392) CHODASEWICZ ŁUKASZ(393) STRZAŁKOWSKI MARIUSZ (141) ZWIERZYŃSKI CEZARY (35) 507359430, KUCINA MIROSŁAW (406) BANAS IRENEUSZ (43) BRZOWSKI ADAM (90) 5
2020 SZELĄGOWSKI DARIUSZ (159) 602-849-580 06.04, 06.05, 05.06, 05.07, 04.08, 03.09, 03.10, 02.11, 02.12 , WĘDKARZE: CHODAKOWSKI MACIEJ (158) SŁOWIKOWSKI PIOTR (166) BECZKOWSKI WŁODZIM(154), GAD RYSZARD (322) HYŻ JAN (246) KOWALCZYK DARIUSZ (91) KOZIRÓG PAWEŁ(40) 6
2020 WOJEWÓDZKI CEZARY (60) 794747997 07.04, 07.05, 06.06, 06.07, 05.08, 04.09, 04.10, 03.11, 03.12 , WĘDKARZE: NAGÓRKA KRZYSZTOF (46) ZIELIŃSKI ZBIGNIEW (54) NOWAK GRZEGORZ (386), JAROSŁAW WICHEREK (321) NIEWIADOMSKI MAREK (50),SZELEST JANUSZ (357), ŚWIECH ROBERT (72) 7
2020 KASPRZAK PIOTR(430) 690 010 267 08.04, 08.05, 07.06, 07.07, 06.08, 05.09, 05.10, 04.11, 04.12 , WĘDKARZE: SZLACHTA MAREK (365) KACZMAREK ZBIGNIEW (288), KACZMAREK ZDZISŁAW (120) HAJDA JAROSŁAW (337) HAJDA ZDZISŁAW (252) PŁESKA PIOTR(224) PŁESKA KRZYSZTOF (188) 8
2020 ŚCIEŻKO KRZYSZTOF (425) 502-659-488 09.04, 09.05, 08.06, 08.07, 07.08, 06.09, 06.10, 05.11, 05.12 , WĘDKARZE: DOMAŃSKI MIROSŁAW(100) SKONECZNY ZBIGNIEW (212) KRAWCZYK HUBERT (64) 507086002, STĘPNICKI SŁAWOMIR (160) CHOJNACKI BOGDAN(405) MARCIN DERDA (94), 9
2020 DARNIKOWSKI SLAWOMIR (419) 609-293-738 10.04, 10.05, 09.06, 09.07, 08.08, 07.09, 07.10, 06.11, 06.12 , WĘDKARZE: KĘPKA STANISŁAW (146) , CISZEK EMIL (190) 507-446-503, WIĘCŁAWSKI WŁADYSLAW (197), PUCHALSKI KRZYSZTOF (170) , JANEK SLAWOMIR (171) , CYBULSKI WOJCIECH (186) 10
2020 KUCHARSKI MAREK (375) 661-345-104 11.04, 11.05, 10.06, 10.07, 09.08, 08.09, 08.10, 07.11, 07.12 , WĘDKARZE: KACPERSKI STANISŁAW (104) KACAŁA BARTŁOMIEJ (295) MAJDA ŁUKASZ (475) Adler Alfred (10) 537382309, BARSZCZ RAFAŁ (63) BARSZCZ PAWEŁ (119) 11
2020 KUBIAK JAROSŁAW (265) 734-423-310 12.04, 12.05, 11.06, 11.07, 10.08, 09.09, 09.10, 08.11, 08.12 , WĘDKARZE: GRYGIEL STEFAN (440) GRUCA MARCIN(24) KOWALSKI BARTŁOMIEJ 340 KUBIAK JAROSŁAW (265) 734432310, MALINOWSKI WŁADYSŁAW (59) , GUMOLA ANDRZEJ (187), JAROSŁAW SUROWIEC (76) 12
2020 POSELT WŁODZIMIERZ(401) 501-417730 13.04, 13.05, 12.06, 12.07, 11.08, 10.09, 10.10, 09.11, 09.12 , WĘDKARZE: PYCIO MARCIN (402) SMÓLSKI KRZYSZTOF (6) KUBIAK WOJCIECH (371) MILIŃSKI KRZYSZTOF (13), KOSMALA KAZIMIERZ (220), WOJTALA MAKSYMILIAN (287) 13
2020 KURKOWSKI TOMASZ (271) 512857563 14.04, 14.05, 13.06, 13.07, 12.08, 11.09, 11.10, 10.11, 10.12 , WĘDKARZE: MICHAŁOWICZ BOGUSŁAW (133) RYMSZA HENRYK (248) ADAMIEC MICHAŁ (211) BOJANOWSKI MIROSŁAW (47) 691-296-246, SEKOWSKI PAWEL (444) MACKOWIAK TOMASZ (214) MARUSIK PIOTR (256) 14
2020 KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602397582 15.04, 15.05, 14.06, 14.07, 13.08, 12.09, 12.10, 11.11, 11.12 , WĘDKARZE: JERZY PRZEDBORSKI (83) BARANKIEWICZ JACEK(378) 518-974-304, BEDNARSKI JAROSŁAW (367) WÓJCIK SEBASTIAN (8) MUSZYŃSKI PAWEŁ (448) 739-299-129, CHOROSZEWSKI RAFAŁ (113),REDZYNIA MICHAŁ (193) 15
2020 KAŹMIERCZAK PAWEŁ (53) 603-064-007 16.04, 16.05, 15.06, 15.07, 14.08, 13.09, 13.10, 12.11, 12.12 , WĘDKARZE: BIŃCZYK KRZYSZTOF (179) SAROWSKI PAWEŁ (81) MLONKA KRZYSZTOF (415) PAWLONKA ŁUKASZ (19), KOWALSKI DARIUSZ (227)JUSTYNA ANDRZEJ (343), STĘPIEŃ MATEUSZ (52), WLAZŁOWSKI MATEUSZ (55) 16
2020 GÓRSKI WALDEMAR(136) 501-710-383 17.04, 17.05, 16.06, 16.07, 15.08, 14,09, 14.10, 13.11, 13.12 , WĘDKARZE: DĄBROWSKI WALDEMAR (289) BĄBOL MAREK (421), UŁAŃSKI PAWEŁ (285) BADEK SŁAWOMIR (308) 605841062, MAŁGORZACIAK ZBIGNIEW (267) DURMA MARCIN (162)FRANKOWSKI ŁUKASZ (291) 17
2020 MIŁOSIERNY JERZY (436) 508478489, 18.04, 18.05, 17.06, 17.07, 16.08, 15.09, 15.10, 14.11, 14.12 WĘDKARZE: ZDYCH HENRYK (437), ZUCHOWSKI ZDZISŁAW (247) ROPELSKI MARCIN (441) 796801204, WOJTALA JACEK (387) GRZELIŃSKI BOGDAN (439), SYGDZIAK ADAM (30), SYGDZIAK ARTUR (32) 18
2020 KAWNIK RAFAŁ(182) 506952048 19.04, 19.05, 18.06, 18.07, 17.08, 16.09, 16.10, 15.11, 15.12 , WĘDKARZE: WĄSIK GRZEGORZ (194) RADZISZEWSKI JAROSŁAW (364) CHODAKOWSKI WITOLD (251) BANACH PIOTR (130)NORWIŃSKI SYLWESTER (29)MOCHEREK DARIUSZ (78) 19
2020 KRAKOWIAK ANDRZEJ (274) 502-050-797 20.04, 20.05, 19.06, 19.07, 18.08, 17.09, 17.10, 16.11, 16.12 , WĘDKARZE: WAWRZONEK WOJCIECH (391) KUKOŁ JACEK (79) MAKOWSKI CEZARY (242) BARAŃSKI ARKADIUSZ (313) 508399633, JASKOWSKI MAREK (229) FILIP ARKADIUSZ (418) WOŹNY PIOTR (42), NEIDEK MACIEJ (217) 20
2020 MALINOWSKI JERZY (103) 513-452-070 21.04, 21.05, 20.06, 20.07, 19.08, 18.09, 18.10, 17.11, 17.12 , WĘDKARZE : PIETRASZCZYK JAROSŁAW (324) MIERZYŃSKI SŁAWOMIR(156) PALUCH LESZEK (74), WALCZAK MAREK(309), GORAJEC ARKADIUSZ (101) 21
2020 PUSZ ZBIGNIEW (329) 880-488-627 22.04, 22.05, 21.06, 21.07, 20.08, 19.09, 19.10, 18.11, 18.12 , WĘDKARZE : PIŁAT KRZYSZTOF (112) ZROBEK MARIUSZ (302) ŚEJ LESZEK (149) KĘPA PIOTR (77) WRONKA MAREK (143) 792594815, ROMANOWSKI ANDRZEJ (106) 22
2020 WŁÓKA TADEUSZ(148) 661-040-039 23.04, 23.05, 22.06, 22.07, 21.08, 20.09, 20.10, 19.11, 19.12 , WĘDKARZE : NIEWIADOMSKI STANISŁAW(203) KRÓLIKOWSKI PAWEŁ (157) TWORSKI DARIUSZ (320) RUTYNA STANISŁAW (278) SIMIŃSKI KRZYSZTOF (300) 735031261, ZASADA HENRYK (134) GROCHOWSKI MARIUSZ (175) 23
2020 MARKIEWICZ BERNARD (109) 787153607 24.04, 24.05, 23.06, 23.07, 22.08, 21.09, 21.10, 20.11, 20.12 , WĘDKARZE: WÓJTOWICZ LESZEK (396) LEWY WIESŁAW (102) KISIELEWSKI ARTUR (189) RUSIN JERZY (75) , RUSIN PIOTR (205) USTARBOWSKI KRZYSZTOF (353) 24
2020 KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919 25.04, 25.05, 24.06, 24.07, 23.08, 22.09, 22.10, 21.11, 21.12 , WĘDKARZE: KASZUBA PIOTR (67), KASZUBA GRACJAN (95) KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919, MSTOWSKI MARIUSZ (355) MILCZAREK DANIEL (178), MAMOŃSKI DARIUSZ (125), PADYK JAROSŁAW (61), PACZEŚ PIOTR (172) 25
2020 MALINOWSKI ZBIGNIEW (233) tel.514-976-839 26.04, 26.05, 25.06, 25.07, 24.08, 23.09, 23.10, 22.11, 22.12 , WĘDKARZE: MATUSZEWSKI DARIUSZ (243) KRÓL STANISŁAW (483) MATUSZEWSKI DARIUSZ (261) WLAZŁOWSKI JAROSŁAW (210) MYŚLIŃSKI PAWEŁ (92) ,SOCHACKI ZENON (239) 26
2020 PEŁKA RADOSŁAW (48) 603868634 27.04, 27.05, 26.06, 26.07, 25.08, 24.09, 24.10, 23.11, 23.12 , WĘDKARZE : PEŁKA JAN (7) HUCHLER MAREK (399) KUNKA RADOSLAW (62) 500171543, BIEDRZYCKI PAWEŁ(376) , KOZUB PIOTR (283), KOŁODZIEJCZYK ARTUR (140) 27
2020 PANFIL MAREK (259) 530331937 28.04, 28.05, 27.06, 27.07, 26.08, 25.09, 25.10, 24.11, 24.12 , WĘDKARZE: LOLO MARIUSZ(342) , LOLO ŁUKASZ (362) JAROSŁAW SKRZYPCZYK (153), ZAJDLER ADAM (460), JERZAK WIESLAW (445), WOJCIECHOWSKI OSKAR (56),BOJANOWSKI GRZEGORZ (272) 28
2020 MUCHLADA PIOTR(349) 506817865 29.04, 29.05, 28.06, 28.07, 27.08, 26.09, 26.10, 25.11, 25.12 , WĘDKARZE: MUSIAŁKOWSKI KRZYSZTOF (118) BELICA WOJCIECH (144) RYSZARD KICIŃSKI (191) NIEWIADOMY KAMIL (206) 793-940-823, ŁUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ (207) MIROWSKI MARIUSZ (20) 29
2020 KALITA ZBIGNIEW (150) 695812729 30.04, 30.05, 29.06, 29.07, 28.08, 27.09, 27.10, 26.11, 26.12 , WĘDKARZE: BARTCZAK MIECZYSŁAW (245) KRÓL SŁAWOMIR (209) ZAWADOWSKI PIOTR (294) WITMAJER ADAM (44) , , TUCHOWSKI PIOTR (315), TOMCZYK SEBASTIAN (382) 30
zimowe miesiące 31